Autor: Magdalena Pytel

    

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Góra złości

Dziś przed nami ważne wyzwanie, będziemy budować ślimaczą górę. Możesz zbudować taką górę, jaką tylko chcesz. Kiedy góra będzie już gotowa, możesz wspiąć się aż na sam szczyt. Pamiętasz, jak robił to Darko? Powoli, małymi kroczkami. Zrobimy dziś to samo!

Czytaj więcej

Świetlikowe zagadki

Pobawmy się w zagadki o strachu! Zadaniem jednej z osób będzie domyślić się, które zdania wypowiadane przez drugiego uczestnika zabawy są prawdziwe. Zdecydujcie z rodzicami, kto czyta, a kto zgaduje. Gdy odpowiedź jest twierdząca, niech światło świetlika rozjaśni pomieszczenie.

Czytaj więcej

Mój własny sztorm

Czy widziałeś kiedyś szalejący nad morzem lub oceanem, porywisty wiatr? Dziś stworzymy twój własny sztorm i to bez wychodzenia z domu. Ty zdecydujesz, jak silny będzie!

Czytaj więcej

Niemiła niespodzianka

Czasem zdarza się, że sprawy nie idą po naszej myśli i spotyka nas niemiła niespodzianka. Pojawiają się w nas wtedy różne, nieprzyjemne emocje, takie jak strach, smutek, rozczarowanie i złość. To ostatnie uczucie dotknęło bohatera bajki Sztorm – zajączka Wąsika. Na szczęście z pomocą przyszedł mu dziadek. Postarajcie się wspólnie z bliskimi odegrać scenkę przedstawioną w opowiadaniu.

Czytaj więcej